О брехуни і ... передозування!

Іноді дивно, що любитель намагається змусити нас повірити, коли ми відвідуємо його горище, щоб зробити доповідь або коли ми робимо випадкове відвідування. Скільки разів ми чули, що любителі стверджують, що їх голуби живуть на дієті з води і зерна?

Дивно, як часто ми віримо, що любителі не використовують харчові добавки для своїх голубів і що вони годують своїх голубів тільки кукурудзою і зерном. Ми знаємо, що деякі любителі насправді роблять таким чином, але це, безумовно, виняток. У більшості випадків важко повірити, що любитель говорить про його методи годування. Ми поняття не маємо, чому так багато любителів говорять нам неправду, і хочуть змусити нас повірити, що вони годують своїх голубів тільки водою і кукурудзою.
Ми вважаємо, що ми занадто чесні, коли визнаємо, що ми додаємо вітаміни в корм або, що ми даємо нашим голубам для лікування трихомоніазу, кокцидіозу і глистів коли це необхідно? Це тому, що вони бояться, що їх опоненти будуть робити те ж саме?
Ми дійсно поняття не маємо, але ми знаємо з досвіду, що кілька любителів люблять говорити нам брехню кожен раз. Деякі з них є брехунами, які намагаються змусити вас повірити в протилежне тому, що вони насправді роблять. Якби ми могли уявити собі протилежне тому, що вони говорять, то ми, ймовірно, будемо дуже близько до правди. Іноді це смішно, але це дуже по-дитячому. Тим не менш, ми також знаємо, що голубині перегони не єдиний вид спорту, в якому брехати є спільною звичкою. Наприклад, ми часто чуємо від відомих велосипедистів, які стверджують, що вони не використовують допінг, на відміну від своїх опонентів, які завжди винні у використанні допінгу. І той же велосипедист також хоче, щоб ми повірили, що він їсть тільки воду і хліб. Але ми хочемо дати зрозуміти, що немає користі від використання занадто багато медицини для ваших голубів. Поки немає реальних проблем, ми думаємо, ви не повинні використовувати їх. Однак, якщо проблеми відбуваються, це безперечно хороша ідея, щоб дати Вашим голубам лікування.
Наприклад, голубам робили щеплення щороку проти віспи і дифтерії протягом двадцяти років, і ніколи не помічали будь-яких негативних побічних ефектів. Тому є захворювання, яких можна легко уникнути і вилікувати - це віспа та paramixo.
Але є любителі, які дають надмірно багато ліків і методів лікування для своїх голубів. Це стало предметом обговорення і фахівці завжди застерігали нас від передозування. Є дуже багато ризиків у передозуванні ліків. Ви ризикуєте завдати непоправної шкоди вашій родині голубів. На щастя, голуби неодноразово виявлялися дуже сильними тваринами, які можуть вижити від великих доз ліків. Якщо ви бачите, як деякі любителі ставляться до своїх голубів, ви починаєте задаватися питанням, чому вони не використовують свій здоровий глузд. Любителі часто помилково вважають, що якщо, наприклад, в дозі 5 крапель на літр води, що добре для голубів, то 10 крапель на літр води буде ще краще для них. Такі міркування і омана дуже часті, не тільки в нашому виді спорту.
Це теж омана серед спортсменів. Деякі спортсмени дали б собі подвійну дозу, але справжній спортсмен помітить, що це не дуже гарна ідея, і він скоро припинить це робити. Тим не менш, голуб не може сказати нам, як погано вони почуваються після такого лікування, так що любитель, ймовірно, продовжить цю практику. Тобто, вони можуть пошкодити їх голубів, фактично не усвідомлюючи цього.
Коли фахівці говорять, що це неправильно приймати великі дози, і що в деяких випадках також погана ідея дати більш низькі дози (яка набагато рідше!) Хто ми сумніватися в цьому? Ветеринари, фармацевти і лікарі вивчали цю тему впродовж багатьох років, і вони зробили дослідження, щоб визначити найбільш ефективні дози для медицини. Таким чином, ми вважаємо, що вони краще знають, коли використовувати ліки і яка правильна доза.

Сьогодні ми теж не досить уважні, коли мова йде про вітаміни. Як і для будь-якого доповнення або препарату, життєво важливо використовувати приписані дози. Голуб ніколи не буде поглинати більше вітамінів, ніж він може прийняти, але передозування може порушити тіло голуба. Це часто забувають аматори.

 

Стаття взята із сайту
http://www.pipa.be/

Write a comment

Comments: 0